author-img

Witamy i dziękujemy za wizytę.

Czy znalazłeś wszystkie odpowiedzi na pytania! Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta i potrzebujesz więcej informacji, skontaktuj się z nami.

author image

Pracujemy:

Nasz wykfalifikowany personel pozostaje do Państwa dyspozycji. Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania i udzielimy niezbędnych informacji.
  • Poniedziałek - Piątek

    8.00 - 16.00

Zadzwoń do nas

+48 22 812 54 80
+48 516 048 497

logo-img

Biuro handlowe

ul. IX Poprzeczna 3
04-637 Warszawa

Pytania i odpowiedzi

Odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania

Wyjątkowe efekty stosowania zaledwie w 5 min

Just For Men® Brush-In żel do brody, wąsów i baczków jest specjalnie stworzony do koloryzacji włosów na twarzy - które są inne niż włosy na głowie i wymagają bardziej skoncentrowanej i mocniej penetrującej formuły. Specjalna szczoteczka dołączona do opakowania ułatwia aplikacje produktu. Każde opakowanie można wykorzystać kilkukrotnie. Szampon do zarostu posiada takie same odcienie jak szampon do włosów.

Większość mężczyzn powinno stosować szampon koloryzujący do włosów co 6 tygodni - jednak zależy to od tego jak szybko odrastają ci twoje siwe włosy. Najlepszym sposobem jest obserwowanie tempa odrastania siwych włosów. Pamiętaj abyś postępował zgodnie z instrukcją która znajduje się w środku opakowania, szczególnie w przypadku powtórnej aplikacji i gdy masz długie włosy.

Dowiesz się jak spojrzysz w lustro. Kiedy zobaczysz siwe włosy na zaroście będziesz wiedział że należy zastosować koloryzację. (Pamiętaj: jedno opakowanie wystarczy na koloryzację brody, wąsów I baczków.)

Just For Men® bierze na cel tylko siwe włosy aby zapewnić Ci naturalny wygląd, omijając twoje “nie siwe” włosy. W rezultacie zapewnia naturalny wygląd twoim włosom jaki miałeś przed pojawieniem się siwizny.

Kobiece farby do włosów farbują wszystkie włosy – nieważne czy są siwe czy nie – co niestety nie wygląda naturalnie. Farby dla kobiet dostosowane są kolorystyką do panujacej w danym czasie mody, co nie jest akceptowane przez mężczyzn, którzy nie lubią zmieniać koloru włosów. Co więcej, Just For Men® potrzebuje tylko 5 minut aby zadziałać w przeciwieństwie do farb dla kobiet które działają w ciągu 30 do 45 minut . Dodatkowo, jest bezpieczniejszy i nie szkodzi twoim włosom ponieważ nie zawiera amoniaku, w przeciwieństwie do większości kobiecych farb do włosów. Just For Men® został opracowany przez mężczyznę dla mężczyzny, aby dostosować produkt do jego potrzeb.

Zawsze zaczynaj z jaśniejszym odcieniem niż potrzebujesz. Następnym razem będziesz mógł wybrać ciemniejszy odcień jeśli zechcesz. Just for Men oferuje 9 odcieni, abyś mógł łatwiej dopasować odcień pasujący do twojego naturalnego koloru włosów.

Żadna firma nie posiada tej samej formuły co Just for Men. Na przykład, Just For Men® średni brąz jest inny niż odcień o tej samej nazwie innej marki. Aby nie zmieniać koloru włosów, staraj się trzymać farby jednej marki. Uważamy że Just For Men® jest świetnym wyborem gdyż pokrywa tylko siwe włosy i nie zawiera szkodliwych składników. Twoje włosy będą wyglądać zdrowo i naturalnie.

Po prostu używaj łagodnego szamponu przeznaczonego do farbowanych włosów. Staraj się nie używać mocnych szamponów lub mydła gdyż mogą one zniszczyć twój kolor.

Po strzyżeniu. Świeże strzyżenie i świeży kolor jest najlepszą kombinacją.

Tak. Poczekaj 7 dni po farbowaniu, upewnij się aby wybrać produkt przeznaczony do tego celu.

Nie. Wręcz przeciwnie jest dobry dla twoich włosów. Nie posiada żadnych szkodliwych składników i działa już po 5 minutach. Dodatkowo, Just For Men® zawiera unikalny kompleks Witaminy E, rumianku,protein i aloesu. To chroni twoje włosy podczas koloryzacji i sprawia że są gęstsze, zdrowsze i łatwiejsze w stylizacji.