author-img

Witamy i dziękujemy za wizytę.

Czy znalazłeś wszystkie odpowiedzi na pytania! Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta i potrzebujesz więcej informacji, skontaktuj się z nami.

author image

Pracujemy:

Nasz wykfalifikowany personel pozostaje do Państwa dyspozycji. Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania i udzielimy niezbędnych informacji.
  • Poniedziałek - Piątek

    8.00 - 16.00

Zadzwoń do nas

+48 22 812 54 80
+48 516 048 497

logo-img

Biuro handlowe

ul. IX Poprzeczna 3
04-637 Warszawa

Męska Marka Roku 2018

Just For Men uzyskała tytuł i certyfikat Męska Marka Roku 2018

Tytuł Męska Marka Roku – Siła Jakości jest wyrazem uznania za wysiłek wkładany przez firmę w celu zapewnienia najwyższej jakości oferowanych produktów i usług

Tytuł Męska Marka Roku ma na celu wyłonienie i uhonorowanie podmiotów, które nieustannie dążą do podnoszenia standardów oraz wprowadzają nowoczesne rozwiązania dla najbardziej wymagających klientów.

Laureaci ogólnopolskiego plebiscytu Męska Marka Roku - Siła Jakości to najlepsze i najbardziej prestiżowe firmy działające na polskim rynku produktów i usług kierowanych do nowoczesnych, pewnych siebie mężczyzn. Są to liderzy rynku w swoich branżach, najlepsi z najlepszych, precyzyjnie wyselekcjonowani przez znakomitych specjalistów i doceniani przez konsumentów. Laureaci wyróżnienia umacniają swoją pozycję w gronie liderów rynku oraz są utożsamiani z najwyższą jakością oferowanych przez siebie produktów i usług.

Rozwiązania oferowane przez Laureatów tego elitarnego wyróżnienia prezentują najwyższy poziom i spełniają bardzo wysokie, międzynarodowe standardy. Zdobywcy Męskiej Marki Roku to Przedsiębiorcy, dla których najważniejszy jest Klient - jego komfort, zadowolenie oraz satysfakcja. Zdobywcy Męskiej Marki Roku to Przedsiębiorcy, dla których najważniejszy jest Klient - jego komfort, zadowolenie oraz satysfakcja.

Zobacz produkty Just For Men

Męska Marka Roku - Siła Jakości jest wyrazem uznania za wysiłek wkładany przez firmę w celu dostosowania produktów i usług do najwyższych standardów. Wyróżnia firmy, których propozycje są nieodzownym elementem męskiego świata - wysokiej jakości, bezkonkurencyjne i jedyne w swoim rodzaju.

Zdobywca tytyłu Odkrycie Roku to firma godna zaufania, posiadająca produkty najwyższej jakości, korzystająca z nowoczesnych technologii i wprowadzająca innowacyjne rozwiązania dla najbardziej wymagających mężczyzn.